Netgear SINGLE MODE FIBRE LC SMALL

DKK2,917.00

Varenummer (SKU): 47f08c396f52 Kategorier: , ,
Loading...

Beskrivelse

Gugga.dk fandt den bedste pris hos Proshop.dk. Prisen på 2917.00 blev fundet i kategorien Repeater Transceiver.
SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-LX, LC- singlemode, indstiksmodul, op til 10 km